Image

Šikovné zateplenie podkrovia zvonku

Zvýšte si svoj tepelný komfort v podkroví bez stavebného zásahu do interiéru. Strechu vám zateplíme „zvonku“. Zateplenie podkrovia zvonkuZlepšením tepelného odporu strešnej konštrukcie získate úsporu energie v podkroví v zime pri kúrení a v horúcom lete sa podstatne znižuje preteplenie priestorov.

Nová izolačné metóda zateplenia

Jedná sa o novú metódu dodatočného zateplenia šikmých a plochých striech. Zateplovanie sa realizuje z exteriéru, bez zásahu do podkrovia. Neuberá sa z interiérového priestoru podkrovia a neznižujú sa podchodné výšky.

FOTO z realizácie zateplenia podkovia

Tepelný komfort
Týmto systémom zateplenia sa dosahujú vynikajúce výsledky tepelného komfortu v podkroví. Pri hrúbke zateplenia 120 mm sa zvýši tepelný odpor rovnako, ako pri hrúbke 240 mm klasickej izolácie.
Zateplenie sa realizuje panelmi spájajúcimi sa na doraz. Nevznikajú medzery pre únik tepla – izolácia je bez nezateplených miest.

Zvýšené vodoizolačné vlastnosti strechy
Súčasne dochádza aj k zlepšeniu vodoizolačnej vlastnosti strechy.  Pri rekonštrukcii sa odstraňujú aj všetky nekvalitné detaily. Podkrovie sa stáva plnohodnotným priestorom na bývanie počas celého roka.

Mám záujem o Zateplenie podkrovia zvonku

 

© 2024 HUTYX-JŠ, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP